ورود عضویت
Fa En

انجمن تخصصی کودک و رسانه

صفحه اصلی > درباره انجمن > اخبار و تازه ها > «من سهراب سپهری هستم؛ اتاق آبی» به چاپ چهارم رسید

«من سهراب سپهری هستم؛ اتاق آبی» به چاپ چهارم رسید

«من سهراب سپهری هستم؛ اتاق آبی» به چاپ چهارم رسید

کتاب «من سهراب سپهری هستم؛ اتاق آبی» از مجموعه کودکی نامداران، به قلم پرویز امینی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به چاپ چهارم رسید.

به گزارش انجمن تخصصی رسانه و کودک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، این کتاب خاطره‌هایی از دوران کودکی سهراپ سپهری شاعر، نویسنده و نقاش را در قالب مجموعه «کودکی نامداران» (نامداران یک‌صد سال اخیر ایران) روایت می‌کند.

مجموعه ۱۰ جلدی «کودکی نامداران» شامل داستان‌هایی است که با شخصیت‌پردازی مناسب و تصویرسازی جذاب، نوجوانان را به فضای زندگی این چهره‌ها در قرن گذشته نزدیک می‌کند.

کتاب «من سهراب سپهری هستم» که با تصویرگری پروانه نعمتی آراسته شده است، داستان رازآلود اتاقِ آبی رنگ در خانه‌ کودکی‌های سهراب سپهری را روایت می‌کند.

در پشت جلد کتاب‌های مجموعه «کودکی نامداران» آمده است: «هر کودک ایرانی، از نامداران آینده ایران است. هر کودک ایرانی پرچم‌دار هویت ملی ایران است. هر کودک ایرانی اعتماد به نفس ملی ایران است و کودکی نامداران، آینده درخشان کودکان ایران است.»

کتاب «من سهراب سپهری هستم؛ اتاق آبی» در ۲۴ صفحه با قطع وزیری، تاکنون با شمارگان ۱۰هزار نسخه منتشر شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند این کتاب را که مناسب گروه سنی بالای ۱۲ سال (نونگاه) است را به قیمت ۴۰هزار تومان از فروشگاه‌های کانون پرورش فکری در سراسر کشور و پایگاه فروش اینترنتی محصولات کانون به نشانی https://digikanoon.ir/ تهیه کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پیغام شما