ورود عضویت
Fa En

انجمن تخصصی کودک و رسانه

صفحه اصلی > درباره انجمن > اخبار و تازه ها > افتتاح سامانه «قصه‌گویان ایران» در آپارات

افتتاح سامانه «قصه‌گویان ایران» در آپارات

افتتاح سامانه «قصه‌گویان ایران» در آپارات

سامانه «قصه‌گویان ایران» از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد در بستر آپارات راه‌اندازی شد.

به گزارش انجمن تخصصی رسانه و کودک به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، رئیس دبیرخانه دائمی ترویج و توسعه قصه‌گویی و مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد سامانه «قصه‌گویان ایران» افتتاح کرد.

این سامانه با هدف عمومی‌سازی استفاده از دستاوردهای دبیرخانه جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با حضور معاون و کارشناسان اداره‌کل کانون پرورش فکری استان یزد، گشایش یافت.

رئیس دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی ایران در این برنامه ضمن دعوت از عموم مردم برای بهره‌مندی از اجرای برترین اجراهای قصه‌گویی، پژوهش‌ها، پادکست‌ها و سایر اقدام‌های این دبیرخانه در بستر آپارات، قصه‌گویی را ارزان‌ترین و در دسترس‌ترین ابزار نرم در حوزه تعلیم و تربیت کودک و نوجوان دانست.

سیده‌عالیه قوامی همچنین در زمینه مخاطب‌محوری از علاقه‌مندان به این حوزه دعوت کرد با کامل کردن جدول اطلاعات درج شده در این بستر، به جمع خانواده بزرگ قصه‌گویان ایران بپیوندند.

آیین گشایش از سامانه «قصه‌گویان ایران» به نشانی https://www.aparat.com/ghessagoyan.iran روز شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان یزد برگزار شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ،

پیغام شما