ورود عضویت
Fa En

انجمن تخصصی کودک و رسانه

صفحه اصلی > درباره انجمن > اخبار و تازه ها > راهیابی دو مقاله نویسندگان کانون به کنگره ادبیات کودک IBBY ۲۰۲۴

راهیابی دو مقاله نویسندگان کانون به کنگره ادبیات کودک IBBY ۲۰۲۴

راهیابی دو مقاله نویسندگان کانون به کنگره ادبیات کودک IBBY ۲۰۲۴

مقالات دو کارشناس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به سی‌ونهمین کنگره ادبیات کودکان دفتر بین‌المللی کتاب برای نسل جوان (IBBY) ۲۰۲۴ راه پیدا کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون، فرزانه رحمانی با مقاله «عدالت فرهنگی و ترویج کتابخوانی با استفاده از نامه‌نگاری» و حسین تولائی با مقاله «کتابخانه‌های تخصصی انجمن‌های ادبی به‌مثابه ابزاری برای توسعه‌ی مخاطب نوجوان» به این رویداد ادبی راه یافته‌اند.

فرزانه رحمانی نویسنده کودک و نوجوان و حسین تولایی شاعر کودک و نوجوان، هر دو از کارشناسان ادبی مدیریت آفرینش‌های ادبی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان که برای ارایه مقاله خود به این کنگره دعوت شده‌اند.

سی‌ونهمین کنگره بین‌المللی IBBY از ۹ تا ۱۱ شهریور ۱۴۰۳ (۳۰ آگوست تا ۱ سپتامبر ۲۰۲۴) در شهر تریست، ایتالیا برگزار خواهد شد. شعار و تم اصلی کنگره این دوره «به انقلاب بپیوندید! به همه کودکان کتاب‌های خوب بدهید» است.

مقاله دو نویسنده کانون به کنگره ادبیات کودک IBBY ۲۰۲۴ راه یافت

برنامه کنگره شامل کنفرانس‌ها، کارگاه‌ها و نمایشگاه‌های متعدد و متنوع خواهد بود. فضای زیادی هم به ارائه تجربه‌ها و شیوه‌های انتخاب آثار با کیفیت، تولید و انتشار کتاب‌های خوب، همراه با ترویج و آموزش خواندن اختصاص داده خواهد شد.

شایان ذکر است مسئولان سی‌ونهمین کنگره بین‌المللی IBBY از این دو کارشناس ادبی کانون پرورش فکری برای حضور و ارائه شفاهی مقاله‌هایشان دعوت کرده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پیغام شما