ورود عضویت
Fa En

انجمن تخصصی کودک و رسانه

صفحه اصلی > درباره انجمن > اخبار و تازه ها > « بچه‌ مهندس » می‌توانست بهتر دیده شود

« بچه‌ مهندس » می‌توانست بهتر دیده شود

« بچه‌ مهندس » می‌توانست بهتر دیده شود

سریال کودک بچه مهندس

تهیه‌کننده سریال «بچه مهندس» درباره‌ این سریال که در ماه رمضان از شبکه دو سیما در حال پخش است، گفت: ساعت پخش سریال از سیاست‌های سازمان است و اگر «بچه مهندس» در ساعت دیگری پخش می‌شد، شاید زحمات عوامل بهتر دیده می‌شد.

سعید سعدی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به پخش سریال «بچه مهندس» در ایام رمضان اظهار کرد: این سریال از ابتدا برای ماه مبارک رمضان ساخته نشده بود، اما بر اساس تصمیم معاونت سیما این کار را برای رمضان در نظر گرفتند. این مساله به قصه آسیب زیادی نمی‌زند به دلیل اینکه قصه سریال در سه فاز مختلف نوشته شده و در هر زمان دیگری که می‌خواست پخش شود در فازبندی‌های مختلف باید روی آنتن می‌رفت. در واقع فاز دوم و سوم سریال ادامه داستان بخش اول است.

او ادامه داد: من نمی‌گویم که پخش در ماه مبارک رمضان به سریال آسیب نمی‌زند اما می‌توان فازها را به صورت مستقل هم تماشا کرد به دلیل اینکه بخش دوم و سوم با بخش اول مقداری فرق دارد.

تهیه‌کننده «بچه مهندس» درباره ساعت پخش این سریال که با سریال رمضانی شبکه یک همپوشانی دارد، بیان کرد: ساعت پخش سریال از سیاست‌های سازمان صداوسیماست و اگر «بچه مهندس» در ساعت دیگری پخش می‌شد شاید زحمات عوامل بهتر دیده می‌شد.

سعدی ادامه داد: این سریال به دلیل اینکه به سفارش سیما فیلم ساخته شده، براساس تصمیم معاونت سیما از شبکه دو سیما در حال پخش است.

فاز دوم سریال بچه مهندس

او درباره اینکه سریال در کدام مرحله از تصویربرداری قرار دارد، اظهار کرد: ما در حال تصویربرداری فاز دوم هستیم که شامل ۱۷ تا ۲۰ قسمت است. تصویربرداری سریال تا اواسط یا اواخر مهر طول خواهد کشید. حدود اوایل مهر ماه فاز ۲ سریال پخش خواهد شد و در ادامه فاز سوم روی آنتن می‌رود.

سعدی در پایان گفت: تعدادی از بازیگران بزرگسال که در فاز اول حضور داشتند در فاز دوم نیستند؛ برای مثال برزو ارجمند، هاله گرجی و نفیسه روشن در فاز دو ایفای نقش نکرده‌اند. بازیگران خردسال نیز جای خود را به بازیگران نوجوان خواهند داد.

به گزارش ایسنا، سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری و تهیه‌کنندگی سعید سعدی در ایام ماه مبارک رمضان ساعت ۲۱:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می‌شود و تکرار آن ۹ صبح، ۱۶:۱۵ و ۳۰ دقیقه بامداد خواهد بود.

پرویز پورحسینی، بهناز جعفری، محمد کاسبی، ساناز سعیدی، بهاره رهنما، برزو ارجمند، اندیشه فولادوند، کریم اکبری مبارکه، نفیسه روشن، سوگل طهماسبی، عباس جمشیدی‌فر، سلمان فرخنده، فرزین محدث، مریم خدارحمی، سیاوش چراغی‌پور، حمید شریف زاده، هاله گرجی، افشین نخعی، افشین سنگ چاپ، طوفان مهردادیان، شهروزابراهیمی، کریم قربانی، بهار نوحیان، مهرناز بیات، بهرام سروری‌نژاد، ساعد هدایتی، فرخنده فرمانی زاده، فرج الله گل سفیدی، شیدا یوسفی، سمانه حبیب پور، علی برقی، و بازیگران کودک یوناتدین، نیوشا علیپور و آریا نرج آبادی در سریال «بچه مهندس» ایفای نقش کرده‌اند.

داستان سریال «بچه مهندس» در تاریخ معاصر و در سه فاز کودکی، نوجوانی و جوانی شخصیت اصلی مطرح می‌شود.

سریال بچه مهندس
سریال بچه مهندس
سریال بچه مهندس
برچسب ها : ، ، ، ، ، ،

پیغام شما