عضویت

انجمن تخصصی کودک و رسانه

صفحه اصلی > درباره انجمن > اخبار و تازه ها > جوان گرایی در عوامل تولیدی شبکه بین المللی هدهد

جوان گرایی در عوامل تولیدی شبکه بین المللی هدهد

جوان گرایی در عوامل تولیدی شبکه بین المللی هدهد

«فریادی خاموش» اثر جوان‌ترین کارگردان شبکه هدهد پخش می‌شود

 

فیلم کوتاه «فریادی خاموش» به کارگردانی متین رجبی، نوجوان ۱۵ ساله مشهدی، با حمایت شبکه هدهد تولید و از امشب به روی آنتن این شبکه خواهد رفت.

به گزارش خبرگزاری فارس، این فیلم کوتاه با اشاره به آیه ۱۹ سوره مبارکه حشر و با موضوع انسانیت تولید شده است. حضور نوجوانانی همچون محمد شیردل (تدوینگر) و شایان هدایتی (تصویربردار)، باعث شده که میانگین سنی عوامل این فیلم به حدود ۱۴ سال برسد.

رجبی از ۱۱ سالگی فعالیت خود را در شبکه هدهد آغاز کرده و هم اکنون به‌عنوان جوان ترین کارگردان این شبکه شناخته می‌شود.

احسان حلمی، مدیر شبکه هدهد، نیز در ماه گذشته در نشست هم اندیشی با نوجوانان و جوانان نخبه گفته بود: در اکثر آگهی‌های مرتبط با حوزه کار و اشتغال، نیاز به رزومه به چشم می‌خورد. اما سوالم این است که این رزومه برای یک جوان که تازه از درس فارغ شده کجا باید شکل بگیرد!؟ ما در شبکه هدهد به نوجوانان و جوانان پروژه می‌دهیم و از آنان حمایت می‌کنیم که هم کسب تجربه کنند و هم رزومه‌ای برای این عزیزان ایجاد شود.

وی گفت: درب شبکه هدهد به روی نوجوانان و جوانان مستعد باز است و این را در عمل ثابت کردیم. برای مثال جوان‌ترین کارگردان ما در شبکه ۱۵ سال دارد که از ۱۱ سالگی با شبکه همکاری داشته و الان توانسته است فیلم کوتاهی تولید کند که می‌تواند با فیلم‌های کوتاه ساخته شده توسط بزرگسالان، رقابت کند.

منبع: فارس

برچسب ها : ، ، ،

پیغام شما